Strona głównaInneImplanty w Łodzi - znajdź miejsce idealne dla Twoich zębów!

Implanty w Łodzi – znajdź miejsce idealne dla Twoich zębów!

Któż z nas nie chce wyglądać pięknie bez względu na wiek? Czucie się dobrze we własnym ciele jest bardzo istotne. To właśnie ze sobą spędzamy całe życie i powinniśmy czuć się pewnie i komfortowo. Świetny wygląd to poprawa pewności siebie, a dzięki temu również jakości życia. Mówi się, iż uśmiech jest wizytówką człowieka i najlepszym makijażem kobiety. Zdrowe zęby to jednak nie tylko estetyka, ale również zdrowie.

Implanty zębowe w Łodzi przy ulicy Szparagowej

Zdarza się, iż w związku z różnymi sytuacjami pojawiają się ubytki w uzębieniu. Brak zęba to nie tylko kwestia wizualna, ale również zakłócenie funkcji uzębienia. W pełnym łuku zębowym wszystkie zęby stykają się ze sobą, tak więc każdy pojedynczy ząb podtrzymywany jest przez sąsiadujące. Na szczęście w dzisiejszych czasach utrata zęba nie musi oznaczać końca świata. Dzięki implantologii możemy w prosty sposób przywrócić nie tylko piękny uśmiech, ale również prawidłową funkcję uzębienia. Implant jest stałym elementem jamy ustnej. Ułatwia jedzenie oraz poprawia dykcję. Implanty pozwalają na odbudowę zarówno jednego brakującego zęba, jak również kilku czy nawet wszystkich zębów.

Wysokiej jakości usługi, w tym również z zakresu implantologii, znajdziesz w Klinice Stomatologicznej Neo Dentica przy ul. Szparagowej 10 w Łodzi. Szczegółowe informacje na temat implantów zębów w Łodzi znajdziesz na stronie internetowej https://www.neodentica.pl/zakres-uslug/implantologia/.

Bezpieczeństwo i profesjonalna obsługa

Implanty zębowe nie ustępują prawdziwym zębom – zarówno pod względem estetycznym, jak również w funkcjonalności. Dodatkowo są one bardziej odporne na próchnicę. Implant zębowy to nic innego jak mała śruba z tytanu stanowiąca integralną część uzębienia. W Klinice Stomatologicznej Neo Dentica możesz zdecydować się na wszczepienie implantu dentystycznego w znieczuleniu miejscowym lub nawet w znieczuleniu ogólnym. Jeśli obawiasz się, iż źle zniesiesz tego typu zabieg, to miejsce to jest idealne dla Ciebie. Wszelkie zabiegi wykonywane w znieczuleniu ogólnym przeprowadzane zostają pod okiem odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych anestezjologów w profesjonalnych salach operacyjnych. Bezpieczeństwo, komfort, wysoka skuteczność oraz zadowolenie klienta to podstawowe wartości, którymi kieruje się klinika Neo Dentica.

Implanty stomatologiczne dają nieograniczone możliwości wypełniania braków, które spowodowane są wieloma różnymi przyczynami, jak na przykład chorobą, niewłaściwą higieną jamy ustnej czy też wypadkiem. Implanty minimalizują zanik kości, a organizm człowieka traktuje implant jak swój naturalny korzeń. Brakuje Ci zęba? Straciłeś go w wyniku wypadku lub choroby? Postaw na wysokiej jakości implanty w Łodzi.

Artykuł sponsorowany

POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

kategoria