Strona głównaInneBezpieczna alternatywa komórki lokatorskiej? Tylko Less Mess Storage!

Bezpieczna alternatywa komórki lokatorskiej? Tylko Less Mess Storage!

Masz dość roweru stojącego całą zimę w przedpokoju? Nie masz miejsca w szafie na trzymanie sanek, nart czy innych rzeczy zajmujących znaczną część przestrzeni? Nie chcesz przechowywać swoich mebli balkonowych w piwnicy czy w komórce w bloku? Obawiasz się, iż występująca w takich miejscach wilgoć oraz skrajne wartości temperatury wpłyną na zniszczenie danego przedmiotu lub pogorszenie jego kondycji?

Obawa o przechowywanie rzeczy w miejscach, w których występuje nadmierna wilgoć oraz niekorzystne temperatury jest w pełni uzasadniona. Magazynowane w takich miejscach przedmioty mogą ulec uszkodzeniu i nie spełniać w następnym sezonie odpowiednio swojej funkcji. Warto zatroszczyć się o właściwy wybór miejsca i nie ryzykować ich zniszczeniem.

Wynajem magazynu we Wrocławiu

Miejscem, w którym panują optymalne warunki do przechowywania jest Less Mess Storage. Less Mess Storage to firma magazynowa, która zajmuje się najmem magazynów samoobsługowych. W Polsce dostępnych jest 12 oddziałów firmy – dwa z nich znajdują się we Wrocławiu – przy ulicy Pełczyńskiej 19 oraz Czekoladowej 89. 

Oddział przy ulicy Pełczyńskiej zlokalizowany jest w spokojnej okolicy. Prowadzi do niego nowo wyremontowana droga. Do obiektu z łatwością dojedziesz również komunikacją miejską czy rowerem – pod budynkiem znajduje się droga rowerowa. Oddział przy ulicy Czekoladowej jest natomiast największym self storage w Polsce, zlokalizowanym bezpośrednio przy zjeździe z autostrady. Szczegółowe informacje na temat self storage we Wrocławiu znajdziesz na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/.

Magazyny na wynajem – wygodne rozwiązanie dla każdego

Self Storage to chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa miejsce, w którym panują optymalne warunki. Każde pomieszczenie magazynowe w Less Mess Storage jest oddzielnie zamykanie, nie można zatem utożsamiać go z tradycyjnie kojarzącymi się magazynami. Wysokiej klasy magazyn samoobsługowy to idealna alternatywa piwnicy czy garażu. 

Szeroki wybór pomieszczeń pozwala na dopasowanie metrażu idealnie do Twoich potrzeb. Jeśli szukasz miejsca do magazynowania kilku ważnych dla Ciebie, niewielkich rozmiarów przedmiotów – możesz zdecydować się na mini magazyn, a jeżeli potrzebujesz przechować meble w trakcie remontu czy towar – wybierz średni lub duży lokal. Prócz świetnych zabezpieczeń oraz optymalnych warunków, Less Mess Storage posiada jeszcze jeden duży atut – elastyczną umowę. Możesz podpisać ją na tydzień (jeśli poszukujesz chwilowej przestrzeni do magazynowania), na miesiąc lub na czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Wynajęta przestrzeń będzie do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Artykuł sponsorowany

POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

kategoria