fbpx
2.2 C
Dún Laoghaire
poniedziałek, 6 lutego, 2023

ALERT24

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia, wypadku, masz informację o interesujących wydarzeniach – napisz do nas i prześlij zdjęcia. info@wirlandii.pl

Serwis wIrlandii.pl dąży do tego, by swoim czytelnikom dostarczać jak najwięcej najświeższych informacji. Teraz i Ty możesz współuczestniczyć w przekazywaniu najnowszych wiadomości! Jeśli byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia i chciałbyś opowiedzieć o nim naszym czytelnikom – skontaktuj się z naszą redakcją!

Czekamy na wiadomości o najróżniejszych wydarzeniach. Interesują nas m.in. wypadki komunikacyjne, w pracy, jak i informacje o eventach, które mogą zainteresować Polaków mieszkających w Irlandii lub ich bliskich, pozostających w Polsce. Dążymy do tego, by przedstawiać rodakom na emigracji rzetelne relacje z różnych wydarzeń. Nasza redakcja wciąż się rozwija, jednak, dbając o najwyższy profesjonalizm, chcemy, by każdy użytkownik portalu znalazł ciekawiące go treści, zarówno najważniejsze newsy, jak i solidną porcję rozrywki.

Nasz portal istnieje nie tylko dla Was, ale i dzięki Wam! Jeśli więc chcesz, aby do naszych czytelników jak najszybciej docierały ważne informacje (jak na przykład o wypadkach przy pracy w zakładach, w których zatrudnionych jest wielu Polaków) – napisz do nas! Do wiadomości możesz dołączyć również zdjęcia z danego zdarzenia.