fbpx
15.3 C
Dún Laoghaire
niedziela, 24 września, 2023

Kobieta odmówiła zapłaty za akumulator

Kobieta przyznała się do kradzieży akumulatora oraz grożenia staranowaniem furgonetki mechanika.

Klientka, której mechanik wymienił rozładowany akumulator, odmówiła zapłaty za usługę. Dodatkowo groziła, że staranuje jego furgonetkę, jeśli nadal będzie blokować jej przejazd.

Mandy Cullen, zamieszkała przy ulicy Elm Vale Court w Wilton w hrabstwie Cork, przyznała się do kradzieży akumulatora oraz grożenia uszkodzeniem furgonetki mechanika.

„29 maja 2021 r. 0 14:30 funkcjonariusze gardy zostali wezwani do zdarzenia przy ulicy Elm Vale Court. Mobilny mechanik powiedział, że Mandy Cullen poprosiła o wymianę rozładowanego akumulatora. Mechanik wymienił go, a Mandy Cullen zamknęła samochód, wróciła do mieszkania, zamknęła drzwi i nie zapłaciła mu. Więc on zaparkował swoją furgonetkę na jej podjeździe. Pani Cullen zagroziła (krzycząc z domu), że staranuje jego pojazd, jeśli go nie przestawi” – powiedział sierżant John Kelleher.

Nie jest to piersza tego typu sytuacja z udziałem Mandy Cullen. 10 czerwca 2022 r., odjechała ze stacji Applegreen w Ballyvolane bez zapłacenia 90 euro za benzynę.

Frank Buttimer, radca prawny pani Cullen, powiedział, że kobieta przyniosła ze sobą te pieniądze do sądu, by zwrócić dług. Dodał, że opiekuje się osobami ze swojej rodziny i zmaga się z depresją.

„Przypuszczam, że pani Cullen to kobieta, w której jest dużo złości. Czuje, że życie nie traktowało jej dobrze. I to dlatego szybko denerwuje się na innych” – powiedział sędzia Colm Roberts.

„Facet przyjeżdża pomóc jej z samochodem (a ona reaguje źle, bo) jej życie jest ciężkie i dostała w kość. Musi o siebie zadbać. Jest przemęczona, ale nie może wyładowywać się na innych i dopuszczać się zachowań przestępczych”.

Sędzia skazał ją na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.

 

Źródłoecholive.ie

Podobne artykuły

[td_block_social_counter facebook="435965256939112" youtube="https://www.youtube.com/channel/UCEILEiJ8w3Hr0W2KZe9KifA/" style="style8 td-social-boxed td-social-font-icons" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjM4IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9" custom_title="Social media" block_template_id="td_block_template_8" f_header_font_family="712" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_weight="500" f_header_font_size="17" border_color="#dd3333" manual_count_twitter="36" twitter="s" manual_count_youtube="25" manual_count_facebook="20459"]
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły