fbpx
2.2 C
Dún Laoghaire
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Makabryczne odkrycie w miasteczku Mallow, w County Cork

Jak podaje portal corkbeo.ie w Mallow odkryto szkielet człowieka. Według ustaleń funkcjonariuszy Gardai, mężczyzna, leżał martwy w swoim domu przez 20 lat.

Dzięki badaniom laboratoryjnym szczęki zmarłego udało się ustalić jego tożsamość – to Timothy O’Sullivan. Mężczyzna był w wieku około 50 – 60 lat, pochodzil z Kerry, ale większość dorosłego życia spędził w Anglii.

Garda nie podejrzewa udziału osób trzecich i uważa, że sąsiedzi myśleli, że przeniósł się do Anglii.

Z pozyskanych informacji wynika jednak, że pan O’Sullivan wrócił do Irlandii i osiedlił się w Mallow na początku lat 90.

Makabryczne odkrycie

Garda została zaalarmowana i wezwana na miejsce zdarzenia rano, w piątek 13 stycznia. Alarm podnieśli pracownicy Rady Hrabstwa Cork. Podczas sprzątania opuszczonego bungalowu przy Beecher Street w Mallow znaleźli w łóżku szczątki ludzkiego szkieletu.

Miejsce zdarzenia zabezpieczono, szczątki przewieziono do kostnicy na CUH (Cork Univercity Hospital), gdzie przeprowadzono sekcję zwłok. Dodatkowo funkcjonariusze Gardai zabezpieczyli dom na czas dochodzenia.

Oświadczenie Gardai

Rzecznik Gardai powiedział CorkBeo: „Po znalezieniu ciała w domu w Mallow w hrabstwie Cork w dniu 13 stycznia 2023 r. Gardaí przeprowadziła dochodzenie i zidentyfikowała szczątki.

„An Garda Síochána jest obecnie w trakcie kontaktowania się z członkami rodziny zmarłego, w tym z rodziną mieszkającą za granicą”.

Lokalny radny hrabstwa Liam Madden opisał sytuację jako „nadzwyczajną”.

„Trudno mi to sobie wyobrazić. Ale zdarzało się to już w innych miejscowościach i wsiach…. To bardzo smutna refleksja, że ktoś nie tęsknił za tą osobą i nie powiedział, gdzie ta osoba może być, ” powiedział irlandzkiemu Sunday Mirror,

„To bardzo smutne, że jest jakaś rodzina, która może szukać tej osoby”.

Źródłocorkbeo.ie

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły