fbpx
11.1 C
Dún Laoghaire
wtorek, 21 marca, 2023

Together-Razem szuka do pracy na kilka stanowisk

Centrum Together-Razem poszukuje do pracy na kilka stanowisk:

Pisza o sobie: „Szukamy osób kompetentnych, solidnych, którzy chcą pracować zgodnie z naszą misją i będą cieszyć się pracą w fajnym zespole ludzi.

Nasza misja skupia się na działaniach na rzecz poprawy warunków życia społeczności polskiej oraz innych migrantów z Europy Wschodniej.  Chcemy wspierać naszych rodaków Polaków oraz przyjaciół z Ukrainy i innych migrantów z Europy Wschodniej, którzy przyjechali do Irlandii.”

Zachęcamy wszystkich do przejrzenia aktualnych ofert pracy.:

1. Administrator Biura (Office Administrator)

Together-Razem poszukuje osoby z minimum rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Znajomość języka polskiego lub innego z Europy Wschodniej jest dodatkowym atutem. Praca obejmuje 4 dni w tygodniu od poniedziałku do czwartku w głównym biurze organizacji w Cork. Oferowana jest umowa o pracę na 32 godziny tygodniowo oraz rozwój w dynamicznej organizacji.

Termin na aplikowanie to 12 października 2022. Wymagane przesłanie swojego CV + list motywacyjny + aplikacja o pracę.

Pełna specyfikacja tej oferty po angielsku znajduje się TUTAJ.

Aplikacja o pracę – pobierz TUTAJ.

2. Nauczyciel w szkole polonijnej DO PANELU

szukamy kandydatów do pracy w w naszych szkołach w hrabstwie Cork w Ballincollig, Midleton. Preferowane są osoby, które lubią pracę z dziećmi, są kreatywne i dostępne są w poniedziałki/ czwartki w godzinach od 16.15 do 19.00. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Szukamy do panelu na przyszłe stanowiska.

CV na adres email razemacademy@together-razem.org  z dopiskiem w tytule „PANEL Nauczyciel”

3. Nauczyciel  języka angielskiego do pracy zdalnej – DO PANELU. 

Poszukiwana jest osoba z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego na umowę zlecenie. Prowadzenie kursów zdalnie jak i stacjonarnie w Cork na poziomie początkującym oraz średniozaawansowanym.  Together-Razem poszukuje osoby kreatywnej, która potrafi korzystać z nowoczesnych metod zdalnego nauczania, osoby niezależnej, która wykona zlecenie zgodnie z założonym celami projektu.

CV na adres email info@together-razem.org z dopiskiem w tytule: Nauczyciel Angielskiego PANEL

4. Koordynator projektu

Dla organizacji z Dublina Forum Polonia poszukiwana jest również osoba do pracy na część etatu w ramach projektu edukacyjnego i informacyjnego – szczególnie poszukiwane są osoby, którym bliskie są sprawy polonijne i mających doświadczenie w prowadzeniu kampanii informacyjnych. Deadline: 16 października 2022 godz 17.00

Szczegóły tutaj:
https://www.activelink.ie/vacancies/civil-liberties-human-rights/94862-together-razem-education-community-development-worker-part-time-forum-polonia

 

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły