fbpx
2.9 C
Dún Laoghaire
niedziela, 5 lutego, 2023

An Post wprowadza nowy produkt

Irlandzka poczta An Post wprowadza nowy cyfrowy znaczek

An Post wypuściła nowy znaczek cyfrowy, który można kupić za pośrednictwem aplikacji tej firmy.

Klienci otrzymają 12-cyfrowy, niepowtarzalny kod alfanumeryczny, który mogą następnie napisać na kopercie lub pocztówce, w miejscu gdzie znajdował się tradycyjny znaczek.

Po utworzeniu kodu cyfrowego znaczka technologia sortowania listów firmy An Post rozpoznaje go jako „prawdziwy” znaczek, który jest przetwarzany celem dostarczenia listu.

Pracownik poczty skanuje kod tuż przed dotarciem listu do miejsca docelowego. W rezultacie powiadomienie o doręczeniu jest wysyłane do nadawcy SMS-em lub e-mailem.

Tutaj mamy produkt, który sprawdza się dla wszystkich….” – powiedział Garrett Bridgeman, dyrektor zarządzający An Post Commerce.

Cyfrowy znaczek na standardową kopertę kosztuje 2 euro. Jest zatem droższy niż ten tradycyjny.

Cyfrowy znaczek kosztuje 2 euro, a normalny 1,25 euro. Powodem, dla którego płacisz dodatkowo, jest wartość dodana otrzymania powiadomienia o dostawie po dostarczeniu korespondencji” – powiedział Bridgeman.

An Post zapewnia, że znaczek cyfrowy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na łatwe w użyciu, szybkie, cyfrowe usługi. Takie, ktore wspierają klientów AnPost w codziennym życiu.

Firma twierdzi jednak, że jej nowa oferta cyfrowa będzie raczej uzupełniać niż zastępować istniejące usługi pocztowe.

Dostępny jest również znaczek cyfrowy na duże (A4) koperty w cenie 3,80 euro za znaczek.

Obecnie znaczków cyfrowych można używać tylko na kopertach w Republice Irlandii. Istnieje jednak nadzieja że w przyszłości technologia ta zostanie wdrożona dla paczek i przesyłek międzynarodowych.

ŹródłoRte.ie

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły