fbpx
10.4 C
Dún Laoghaire
środa, 30 listopada, 2022

Zapisz się na nowy kurs angielskiego online

Nowy kurs języka angielskiego startuje już 3 pażdziernika i będzie odbywał sie w godzinach wieczorowych na platformie do nauki zdalnej Clickmeeting.
Kurs obejmuje 12 tygodni nauki. Są to w sumie 24 lekcje angielskiego i to bez konieczności płacenia czesnego.

Kurs dzięki częściowemu dofinansowaniu jest całkowicie bezpłatny z wyjątkiem jednorazowej opłaty wpisowej na pokrycie kosztów administracyjnych w wysokości €49.

Czy warto się zapisać i skorzystać z naszych lekcji angielskiego? 

Centrum Together-Razem jest organizacją pożytku publicznego i od 11 lat prowadzi kursy angielskiego, posiadając duże doświadczenie w edukacji dorosłych. Kursy językowe prowadzone przez organizację są uznawane w lokalnych centrach pomocy społecznej.  To podnoszenie kwalifikacji. Służą Polakom w ich rozwoju osobistym, pomagając im zmienić prace na lepszą czy ułatwić funkcjonowanie w Irlandii.

Together-Razem oferuje kursy online, które odbywają się na nowoczesnej platformie edukacyjnej ClickMeeting umożliwiającej kontakt na żywo z nauczycielem, użycie interaktywnej tablicy, quizy i pracę w oddzielnych pokojach.

Wygodnie z domu, w godzinach wieczorowych będziesz mogła/mógł się podłączyć komfortowo bez stresu i konieczności dojazdów.

W naszym programie:
–  praktyczne słownictwo i pomocna gramatyka,
–  ciekawe konwersacje, dyskusje, i prezentacje,
–  korekcja wymowy i intonacji,
–  specyfika języka angielskiego w Irlandii.

SZCZEGÓŁY

Zajęcia odbywać się będą od 3 października w poniedziałki (grupa średnio-zaawansowana) i w środy (grupa podstawowa PLUS) w godzinach 19:00 – 20:30 w małych grupach do 15 osób.

Rejestracja trwa tylko do 2 października i liczba miejsc ograniczona, z uwagi limit osób w każdej grupie. Rekrutacja na kurs może zakończyć się wcześniej po wyczerpaniu się wolnych miejsc, a tylko opłata rejestracyjna gwarantuje miejsce.

O prowadzącej kurs:

Justyna Cwojdzińska: magister filologii angielskiej UW z 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego różnymi metodami. W Irlandii przez 15 lat prowadziła szkołę językową ELI. Znana jest z bardzo interaktywnych zajęć, praktycznych wskazówek i dużej dawki motywacji do uczenia i poznawania języka. Justyna posiada również duże doświadczenie w prowadzeniu kursów języka angielskiego w sektorze biznesowym, medycznym i technicznym. Jej autorskie programy „Jak uczyć się języka angielskiego” i „Mnemotechniki” są niezwykle pomocne w dążeniu do wytyczonego celu w nauce języka.

 

Jak się zapisać na kurs?

  1. Zrób najpierw test angielskiego, aby sprawdzić swój poziom. Tutaj test: https://together-razem.org/pl/english_test/

Na podstawie wyniku testu dopasujemy Ciebie do odpowiedniej grupy.Wynik testu trafia automatycznym emailem do Ciebie i do nas. UWAGA to WAŻNE: Po zrobieniu testu sprawdź skrzynkę SPAM,bo automatyczny wynik często ląduje w spambox.

  1. Następnie zarejestruj się na kurs z użyciem formularza rejestracyjnego i zapłać opłatę administracyjną.

Tutaj rejestracja: KLIKNIJ

REJESTRACJA

  1. Podłącz się.

Przed startem otrzymasz linka z instrukcją od nauczyciela prowadzącego do podłączenia się do kursu. Nie musisz niczego instalować, wystarczy laptop albo smartphone idealnie gdybyś posiadał/ła słuchawki. Obejrzyj filmik jak się podłączyć do lekcji https://youtu.be/BCq6KzIVhdo

 

MATERIAŁ PATRONA:
Centrum Together-Razem to organizacja pożytku publicznego w Irlandii , założona w roku 2006 w Cork i jej głównym celem działania jest wspierania Polaków w Irlandii w czterech obszarach:
1. Doradztwo i wsparcie : poradnictwo socjalne, konsultację online. 
2. Edukacja  – Prowadzenie lekcji języka angielskiego, prowadzenie szkoły polonijnej dla dzieci polskich pod szyldem Akademia Razem w  miastach hrabstwa Cork: w Ballincollig i w Midleton oraz online : www.polskaszkolaonline.ie
3. Zdrowie psychiczne: – Prowadzenie poradni zintegrowanych serwisów psychoterapeutycznych U-Clinic dla osób doświadczających problemów takich jak: depresja, problemy w związkach, uzależnienia, współuzależnienie etc
4. Promowanie integracji: – Prowadzenie programów dla polskich seniorów w ramach grupy Aktywni Seniorzy Razem. Ponadto szereg programów poprawiających świadomość obywatelską oraz programy edukacji wyborczej i poprawy zdrowia psychicznego.