fbpx
19.1 C
Dún Laoghaire
czwartek, 18 sierpnia, 2022

Nastolatek został dźgnięty nożem. Gardaí poszukuje świadków.

Gardaí poszukuje świadków zdarzenia w Cork. W niedzielne popołudnie doszło tam do napaści, w której nastolatek został dźgnięty nożem.

Incydent miał miejsce około 16:30 w niedzielne popołudnie, na moście „Shakey Bridge”. Czternastoletni chłopiec doznał na szczeście nie zagrażających życiu obrażeń.

Nastolatek został przewieziony do szpitala uniwersyteckiego w Cork na leczenie.

W oświadczeniu Biuro Prasowe Garda powiedziało, że nie dokonano jeszcze żadnych aresztowań. Przedstawiciel birua dodał, że funkcjonariusze „idą zgodnie z określoną linią śledztwa”.

Incydent miał miejsce podczas bezpłatnego koncertu „Radość w parku”, który odbył się w parku Fitzgerald. Strażnicy i służby ratunkowe szybko pojawiły się na miejscu.

Gardaí apelują o zgłoszanie się świadków tego incydentu i osob posiadających jakiekolwiek pomocne informacje.

Funkcjonariusze apelują również do wszystkich użytkowników dróg, którzy mogą mieć nagrania z kamer (w tym z kamery samochodowej), którzy byli w tym czasie w okolicy, aby udostępnili im ten materiał.

Każdy, kto ma informacje, jest proszony o kontakt z posterunkiem Garda w Anglesea. Ewentualnie pod numerem 021 4522000, z poufną linią Garda pod numerem 1800 666 111 lub z dowolną stacją garda.

Źródłoecholive.ie

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły

error: Content is protected !!