fbpx
9 C
Dún Laoghaire
czwartek, 19 maja, 2022

8 głównych powodów dla których warto uczyć się angielskiego

Angielski jest oficjalnym językiem w 67 państwach, występując w ponad 160-ciu różnych dialektach. Ponad 85% danych przechowywanych w komputerach na całym świecie jest w języku angielskim, a 90% tekstów napisanych po angielsku składa się jedynie z 1000 słów.

Każdy kto mieszka i pracuje za granicą, angażuje się w mediach społecznościowych, lub podróżuje w różne części świata służbowo i rekreacyjnie wie, że jest nieodzownym elementem dzisiejszej rzeczywistości.

Oto 8 głównych powodów, dla których warto nauczyć się języka angielskiego:

1. Język angielski jest współcześnie najpopularniejszym językiem  na świecie – zna go ok. 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach, czyli ok. 1/4 całej ludzkości.

2. Język angielski jest językiem nauki, biznesu, współpracy międzynarodowej i dyplomacji. Umożliwia naukę i studiowanie za granicą, jest niezbędny, aby dostać dobrą pracę w Polsce i w zjednoczonej Europie.

3. Język angielski jest jednym z łatwiejszych języków do opanowania. Gramatyka jest stosunkowo prosta, rzeczowniki nie mają zmiennych końcówek, czasowniki są praktycznie takie same we wszystkich osobach.

4. Znajomość języka angielskiego ułatwi komunikowanie się i poruszanie podczas wyjazdów zagranicznych – bez problemu odnajdziesz szukaną ulicę, restaurację, lotnisko czy hotel.

5. Znajomość angielskiego ułatwi Ci nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami, będziesz mógł korespondować np. za pomocą e-maila z ludźmi z całego świata, a także poszukiwać interesujących Cię wiadomości na obcojęzycznych stronach internetowych.

6. Zrozumiesz teksty ulubionych utworów muzycznych i dialogi w Twoich ulubionych filmach, w kinie i przed telewizorem, bez pomocy lektora czy napisów.

7. Będziesz mógł czytać gazety, książki i inne materiały obcojęzyczne, często niedostępne w języku polskim. Dzięki temu będziesz wiedział o interesujących Cię zagadnieniach zawodowych lub prywatnych więcej niż osoba znająca tylko język polski.

8. Znając język angielski będziesz mógł przystąpić do testów i egzaminów językowych, które umożliwią Ci pójście na lepsze studia lub znalezienie lepszej pracy.

 

Kiedy nauczysz się angielskiego zyskasz wiele pewności siebie, która jest bardzo potrzebna w codziennym życiu.

Gdzie się uczyć?

Centrum Together-Razem zachęca wszystkich zainteresowanych na 12-tygodniowy praktyczny, wieczorowy kurs języka angielskiego online.

Centrum Together-Razem jest organizacją pożytku publicznego i od 10 lat prowadzi kursy angielskiego, posiadając duże doświadczenie w edukacji dorosłych.

Kursy językowe prowadzone przez tę organizację są uznawane w lokalnych centrach pomocy społecznej jako podnoszenie kwalifikacji, ale przede wszystkim służą Polakom w ich rozwoju osobistym, pomagając im zmienić prace na lepszą czy ułatwić funkcjonowanie w Irlandii.

Na ich stronie wyczytamy:

Zajęcia odbywać się będą od 31 stycznia w poniedziałki (grupa średnio-zaawansowana) i w czwartki (grupa podstawowa PLUS) w godzinach 19:00 – 20:30 w małych grupach.

Oferujemy super atrakcyjną cenę: TYLKO €199 za 24 lekcje! … oraz wygodną i bezpieczną formę ONLINE w niewielkich grupach. To tylko €8.29 za jednostkę lekcyjną.

Together-Razem oferuje kursy online, które odbywają się na nowoczesnej platformie edukacyjnej ClickMeeting umożliwiającej kontakt na żywo z nauczycielem, użycie interaktywnej tablicy, quizy i pracę w oddzielnych pokojach.

Rejestracja trwa tylko do 15 stycznia i liczba miejsc ograniczona, gdyż mamy limit w każdej grupie.

Rekrutację na kurs może zakończyć się wcześniej po wyczerpaniu się wolnych miejsc, a tylko opłata rejestracyjna gwarantuje miejsce.

 

Jak się zapisać na kurs?

  1. Zrób najpierw test angielskiego, aby sprawdzić swój poziom.

Tutaj test: https://together-razem.org/pl/english_test/

Na podstawie wyniku testu dopasujemy Ciebie do odpowiedniej grupy.

Wynik testu trafia automatycznym emailem do Ciebie i do nas. UWAGA: Sprawdź skrzynkę SPAM, jeśli nie otrzymałaś/eś wyniku testu na email.

  1. Następnie zarejestruj się na kurs z użyciem formularza rejestracyjnego i zapłać opłatę administracyjną.

Kliknij tutaj:  https://together-razem.org/pl/rejestracja-na-kurs-angielskiego/

 

REJESTRACJA

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły

error: Content is protected !!