fbpx
19.1 C
Dún Laoghaire
czwartek, 18 sierpnia, 2022

Kursy angielskiego online startują już 13 września

Obecnie jest oficjalnym językiem w 67 państwach, występując w ponad 160-ciu różnych dialektach. Ponad 85% danych przechowywanych w komputerach na całym świecie jest w języku angielskim, a 90% tekstów napisanych po angielsku składa się jedynie z 1000 słów.

Każdy kto mieszka i pracuje za granicą, angażuje się w mediach społecznościowych, lub podróżuje w różne części świata służbowo i rekreacyjnie wie, że jest nieodzownym elementem dzisiejszej rzeczywistości.

Kiedy nauczysz się angielskiego, będziesz z siebie dumny – osiągniesz coś, o czym marzy wielu ludzi i dzięki temu zyskasz wiele pewności siebie, która jest bardzo potrzebna w codziennym życiu.

Kursy online

Centrum Together-Razem jest organizacją pożytku publicznego i od 10 lat prowadzi kursy angielskiego, posiadając duże doświadczenie w edukacji dorosłych.

Kursy językowe prowadzone przez organizację są uznawane w lokalnych centrach pomocy społecznej jako podnoszenie kwalifikacji, ale przede wszystkim służą Polakom w ich rozwoju osobistym, pomagając im zmienić pracę na lepszą czy ułatwić funkcjonowanie w Irlandii.

Centrum Together-Razem oferuje kursy online, które odbywać się będą na nowoczesnej platformie edukacyjnej ClickMeeting umożliwiającej testowanie, użycie interaktywnej tablicy i kontakt na żywo z nauczycielem.

Wygodnie z domu, w godzinach wieczorowych będziesz mogła/mógł się podłączyć komfortowo bez stresu i konieczności dojazdów.

Dzięki częściowemu dofinansowaniu kursu, Together-Razem może zaoferować kurs angielskiego bez konieczności ponoszenia comiesięcznych opłat. Jedynym wyjątkiem jest opłata administracyjna, mająca na celu pokrycie kosztów przygotowania kursu, administracji i opłaty licencyjnej za software.

 

Kiedy kursy startują ?

Pierwsza lekcja odbędzie się 13 września dla grupy Średnio-zaawansowanej o godzinie 19.00-20.30, a później zajęcia będą odbywać się online w każdy poniedziałek przez 10 tygodni.

Kurs Podstawowy Plus odbędzie się 16 września o godz.19.00 do 20.30,  a później zajęcia będą odbywać się online w każdy czwartek tek samej godzinie przez 10 tygodni.

Jak się zapisać na kurs?

 1. Zrób najpierw test angielskiego, aby sprawdzić swój poziom.

Tutaj test: https://together-razem.org/pl/english_test/

Na podstawie wyniku testu zostaniesz dopasowany do odpowiedniej grupy.

2. Następnie zarejestruj się na kurs i zapłać opłatę administracyjną

Rejestracja tutaj:  https://together-razem.org/pl/rejestracja-na-kurs-angielskiego/

3. Podłącz się.

Przed startem otrzymasz linka do podłączenia się do kursu. Nie musisz niczego instalować, wystarczy laptop albo smartphone idealnie gdybyś posiadał/ła słuchawki.

 

 

MATERIAŁ PATRONA:

Centrum Together-Razem to organizacja pożytku publicznego w Irlandii , założona w roku 2006 w Cork i jej głównym celem działania jest wspierania Polaków w Irlandii w czterech obszarach:

 

 

1. Doradztwo i wsparcie
Poradnictwo socjalne, porady prawne z irlandzkimi prawnikami, konsultację online 

2. Edukacja
Prowadzenie lekcji języka angielskiego, prowadzenie szkoły polonijnej dla dzieci polskich pod szyldem Akademia Razem w 5 miastach hrabstwa Cork: w Ballincollig, w Cobh, w Cork, w Clonakilty i w Midleton

3. Zdrowie psychiczne
Prowadzenie poradni zintegrowanych serwisów psychoterapeutycznych U-Clinic dla osób doświadczających problemów takich jak: depresja, problemy w związkach, uzależnienia, współuzależnienie etc

4. Promowanie integracji
Prowadzenie programów dla polskich seniorów w ramach grupy Aktywni Seniorzy Razem
Ponadto szereg programów poprawiających świadomość obywatelską, programy edukacji wyborczej czy poprawy zdrowia psychicznego.

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły

error: Content is protected !!