fbpx
9.4 C
Dún Laoghaire
środa, 20 października, 2021

Tragiczny wypadek na M6 z udziałem naszego rodaka

Jak podają środki masowego przekazu w Irlandii, aż cztery osoby zginęły w wypadku drogowym w hrabstwie Galway w czwartek wieczorem.

Irish Times opisuje, że do tragedii, w której brały udział udział trzy pojazdy, doszło o godzinie 19.40 na autostradzie M6 w Poolboy, Ballinasloe.

Garda potwierdziła powiedział, że ciała ofiar zostały przewiezione do szpitala Portiuncula w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

M6 w obu kierunkach między węzłem 14 a 15 jest obecnie zamknięta, a śledczy badają scenę wypadku.

Według informacji jakie otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek, wypadek mógł być następstwem błędu naszego rodaka, który jechał pod prąd swoim pojazdem austostradą M6. 

Polak, pochodzący z Portumny sam zginął w tym tragicznym wypadku.  Nie mamy informacji, czy nasz rodak kierował pod wpływem alkoholu czy innych środków zmieniających świadomość.

Powyższe informacje nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone przez źródła Garda Siochana.

Rodzinie składamy kondolencje.

Źrodła z The Journal przekazują wersję potwierdzającą informacje od naszego źródła, a opierającą na zeznaniach świadków, że jeden z samochodów jechał autostradą pod prąd.

W jednym z pojazdów, które ucierpiały w kolizji była rodzina z małymi dziećmi.

To samo potwierdza Irish Examiner opisuje, iż pojazd jadący pod prąd zderzył się z dwoma innymi pojazdami.

Apel do kierowców

 

Gardaí apelują do wszystkich użytkowników dróg, którzy mogą mieć nagranie z kamery samochodowej i podróżowali wówczas M6 w Poolboy, Ballinasloe, aby udostępnić ten materiał Gardaí.

Każdy, kto ma informacje, jest proszony o kontakt z posterunkiem policji w Ballinasloe pod numerem 090 9631890, lub z poufną linią Garda pod numerem 1800 666 111 lub z dowolnym posterunkiem policji.

 

ŹródłoIrish Times

Podobne artykuły

Social media

19,975FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły

error: Content is protected !!