fbpx
2.2 C
Dún Laoghaire
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Ofiary wypadku na M6 to Kurdowie. Mamy film z miejsca wypadku.

Trwa dochodzenie Garda Siochana i przesłuchania osób bliskich sprawcy wypadku na autostradzie M6, w którym zginęły 4 osoby – informuje Irish Times.

Przy okazji pojawia się więcej szczegółów dotyczących ofiar śmiertelnych.

Irish Times podało, że w zderzeniu czołowym zginęła rodzina i małe dziecko.

Ustalono, że rodzina to emigranci z Kurdystanu, którzy żyli i mieszkali w Irlandii już jakiś czas.

Jak podawaliśmy we wcześniejszym naszym materiale kierowca, który jechał swoim autem pod prąd zderzył się z drugim pojazdem to Polak pochodzący z Portumny o imieniu Jonasz Lach – taką informację podała nam osoba, która skontaktowała się z naszą redakcją po wypadku.

Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Video od czytelnika

Otrzymaliśmy również krótki film od naszego czytelnika Pana Nikodema, który został nagrany zaraz po wypadku z bezpiecznej odległości. Z filmu wynika, że w wyniku czołowego zderzenia mogło dojść do pożaru pojazdów.

Prezentujemy ten film poniżej:

 

 

Do tragedii, w której brały udział udział trzy pojazdy, doszło o godzinie 19.40 w czwartek na autostradzie M6 w Poolboy, Ballinasloe w hrabstwie Galway.

Zginęły 4 osoby.

 

Apel do kierowców

 

Gardaí apelują do wszystkich użytkowników dróg, którzy mogą mieć nagranie z kamery samochodowej i podróżowali wówczas M6 w Poolboy, Ballinasloe, aby udostępnić ten materiał Gardaí.

Każdy, kto ma informacje, jest proszony o kontakt z posterunkiem policji w Ballinasloe pod numerem 090 9631890, lub z poufną linią Garda pod numerem 1800 666 111 lub z dowolnym posterunkiem policji.

 

 

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły