fbpx
9.7 C
Dún Laoghaire
poniedziałek, 29 listopada, 2021

Kursy angielskiego dla Polaków w Irlandii startują we wrześniu

Centrum Together-Razem informuje, że już 13 września 2021 ruszają nowe 10-tygodniowe kursy angielskiego na dwóch poziomach.

Lekcje będą odbywać się ONLINE w czwartki w godzinach wieczornych na poziomie Początkującym Plus oraz w poniedziałki  na poziomie Średnio-zaawansowanym.

Fundacja Together-Razem informuje:

Na poziomie Poczatkujący Plus – już znasz angielski, jesteś osłuchany ale masz barierę w komunikacji i potrzebujesz pewności siebie.

Na poziomie Średnim – używasz języka ale zdarza Ci się zacinać, nie mówić dobrze gramatycznie i potrzebujesz doszlifowania.

Kurs prowadzić będzie wykwalifikowany nauczyciel angielskiego mówiący po Polsku.

„Oferujemy dwadzieścia 45-minutowych jednostek lekcyjnych zupełnie za darmo. Jedyny koszt to opłata rejestracyjna.  To wyjątkowa okazja. Kursy zazwyczaj kosztują od €10 do €15 za lekcję.

Z powodu COVID-19 Together-Razem oferuje kursy online, które odbywać się będą na nowoczesnej platformie edukacyjnej ClickMeeting umożliwiającej testowanie, użycie interaktywnej tablicy i kontakt na żywo z nauczycielem.

Wygodnie z domu,  w godzinach wieczorowych będziesz mogła/mógł się podłączyć komfortowo bez stresu i konieczności dojazdów.

Kiedy kursy startują ?

Pierwsza lekcja odbędzie się 13 września dla grupy Średnio-zaawansowanej o godzinie 19.00 do 20.30, a później zajęcia będą odbywać się online w każdy poniedziałek przez 10 tygodni.

Kurs Podstawowy Plus rozpocznie się 16 września o godz.19.00 do 20.30,  a później zajęcia będą odbywać się online przez 10 tygodni w każdy czwartek o tej samej godzinie .

Ile kosztują?

Dzięki częściowemu dofinansowaniu kursu, Centrum Together-Razem może zaoferować  kurs angielskiego bez miesięcznych opłat. Jedynym wyjątkiem jest opłata administracyjna, mająca na celu pokrycie kosztów przygotowania kursu, administracji i opłaty licencyjnej za software.

Jak się zapisać na kurs?

 1. Zrób najpierw test angielskiego, aby sprawdzić swój poziom.

Tutaj test: https://together-razem.org/pl/english_test/

Na podstawie wyniku testu dopasujemy Ciebie do odpowiedniej grupy.

Wynik testu trafia automatycznym emailem do Ciebie i do nas. UWAGA: Sprawdź skrzynkę SPAM, jeśli nie otrzymałaś/eś wyniku testu na email.

2. Następnie zarejestruj się na kurs i zapłać opłatę administracyjną

Formularz rejestracyjny znajduje się pod tym linkiem:  https://together-razem.org/pl/rejestracja-na-kurs-angielskiego/

KLIKNIJ ABY OPŁACIĆ €50

3. Podłącz się.

Przed startem otrzymasz linka do podłączenia się do kursu. Nie musisz niczego instalować, wystarczy laptop albo smartphone idealnie gdybyś posiadał/ła słuchawki.

Podobne artykuły

Social media

19,975FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły

error: Content is protected !!