fbpx

Szczepienia podczas zakupów w Primarku?

Już w ten weekend w odpowiednikach irlandzkich sklepów Penney’s czyli w sklepach sieci Primark w Anglii kupujący będą mogli skorzystać ze szczepienia – podał serwis RTE News.

wraz z nową garderobą, gdy sklepy Primark w Bristolu i Leeds staną się wyskakującymi klinikami szczepień przeciwko koronawirusowi.

NHS przekazała, że ​​kupujący w Broadmead Shopping Centre w Bristolu oraz w centrum handlowym Trinity w Leeds będą mogli wpaść do sklepów po pierwszą dawkę szczepionki.

Urzędnicy zdrowia starają się zmaksymalizować ochronę przed planowanym zniesieniem ograniczeń w Anglii w poniedziałek, oferując mobilne kliniki szczepionkowe dla chętnych.

Wypoczywający w słońcu w ten gorący weekend również będą mogli otrzymać szczepionkę w parku w południowo-zachodnim Londynie, w Greenwich Park w Londynie i Sefton Park w Liverpoolu.

Przy akompaniamencie  muzyki DJ-a, będzie można wziąć szczepionkę w galerii sztuki Tate Modern na londyńskim Bankside w piątek wieczorem.

Mistrzostwa British Open w golfa w Sandwich w hrabstwie Kent również dołączą do akcji, oferując szczepionkę  golfistom,  personelowi i 30 000 widzów, których oczekuje się codziennie podczas wydarzenia.

Pracownicy i wolontariusze NHS będą obecni na boisku do krykieta Oval w ten weekend, gdzie publiczność może również otrzymać szczepionkę.

Dyrektor medyczny NHS ds. podstawowej opieki zdrowotnej, dr Nikki Kanani, powiedziała: „Możesz wpaść do Primark, cieszyć się słońcem w parku i odkrywać sztukę w Tate, jednocześnie chroniąc siebie i swoich bliskich, zaszczepiając się w ten weekend.

„Od sklepów po meczety i tereny sportowe, nasz niesamowity personel wraz z naszymi wspaniałymi wolontariuszami robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić ludziom, zwłaszcza młodym dorosłym, łatwiejszą ochronę przed COVID-19”.

ŹródłoRTE

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły

error: Content is protected !!