fbpx
9 C
Dún Laoghaire
czwartek, 19 maja, 2022

„Na żywo” o uzależnieniu od hazardu już w czwartek

W ramach nowego programu wsparcia terapeutycznego dla Polaków pod nazwą „Nie jesteś Sam” Centrum Together-Razem realizuje cykl spotkań na żywo z ekspertami zajmującymi się szeroko pojętą tematyką uzależnień.

Cykl „Porozmawiajmy o uzależnieniach” ma celu poszerzenie świadomości na temat specyfiki uzależnień szczególnie Polaków na emigracji.

Wojciech Białek – akredytowany terapeuta uzależnień pracujący w Irlandii będzie gościł wyjątkowe osoby, z którymi będzie rozmawiać o uzależnieniach w sposób przystępny bez naukowego czy terapeutycznego żargonu.

 

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 19.00. Transmisję na żywo będzie można oglądać pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/together.razem/videos/2935125720094303

Najbliższy LIVE TALK to spotkanie z terapeutką uzależnień i założycielką Fundacji Insipratornia z Panią Mają Ruszpel.

Maja szczególnie interesuje się tematyka uzależnień czynnościowych i hazardem i o tym będziemy rozmawiać podczas spotkania na żywo.

Maja Ruszpel
Terapeutka uzależnień. Doświadczenia zbierała na stażu na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz współpracując z prywatnymi ośrodkami terapii.
Założyła oraz prowadzi jako Prezes Fundację Inspiratornia, która realizuje szereg kampanii społecznych i informacyjnych poświęconych współczesnym uzależnieniom, jak siecioholizm czy seksoholizm, a także poświęconych uzależnieniom chemicznym czyli uzależnieniu od narkotyków i alkoholu.

Podobne artykuły

Social media

20,459FaniLubię
36ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Ostatnie artykuły

error: Content is protected !!