Podejrzana śmierć mężczyzny oraz nocne zabawy w Killarney

W Kerry toczy się dochodzenie w sprawie niewyjaśnionej śmierci dwudziestokilkuletniego mężczyzny, którego znaleziono nieprzytomnego na obrzeżach Killarney.

Miejsce znalezienia zwłok przy znanym hotelu przy Muckross Road zostało zabezpieczone przez policję.

Uważa się, że młody człowiek pochodzi z północnego Cork.

Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w późniejszym terminie i to określi przebieg śledztwa, powiedział rzecznik Garda.

„Gardaí badają wszystkie okoliczności związane z niewyjaśnioną śmiercią mężczyzny, która wydarzyła się w sobotę 29 sierpnia 2020 r. przed lokalem przy Muckross Road w Killarney w hrabstwie Kerry” – powiedzieli.

Garda przybyła na miejsce zdarzenia około 23:40 zeszłej nocy i znaleziono nieprzytomnego mężczyznę leżącego przed wejściem. Niedługo później stwierdzono jego zgon.

 

Zabawy w Killarney

 

Osobno w mediach społecznościowych rozpowszechniane są filmiki przedstawiające grupy młodych ludzi z plastikowymi kubkami z alkoholem na zatłoczonych ulicach Killarney.

Imprezowicze w tym niektórzy bez koszul, widziani są wskakujący na budki telefoniczne, które teraz zawierają w środku defibrylatory.

Na filmach widać ludzi pijących na ulicach wiwatujących samochodom przejeżdżającym z zatłoczonych chodników na głównej ulicy miasta.

W komentarzach na Twitterze wyrażane jest oburzenie skierowane w kierunku właścicieli pubów, którzy zgodnie z restrykcjami nie maja otwratych pubów ale sprzedają tzw „take away pints”