Szukamy patrona

Nasz portal wIrlandii.pl ciągle się rozwija i poszukuje patrona, który będzie gotowy zainwestować w progres portalu.

Mamy ambicję, aby stać się najpoczytniejszym portalem informacyjnym dla Polaków w Irlandii. Chcemy być rzetelnym źródłem informacji przestrzegając zasad etyki dziennikarskiej.

W  naszej misji zamieszczonej w sekcji O NAS napisaliśmy wyraźnie:

Portal jest odpowiedzią na potrzeby rynku mediów skierowanych do Polaków, mieszkających w Irlandii lub nią się pasjonujących. Liczna polska emigracja na Zielonej Wyspie od lat „skazana” jest na korzystanie z portali nierzetelnych i nieprofesjonalnych. Redakcja wIrlandii.pl chce tę sytuację zmienić.

Opierając się na znajomości Irlandii i codziennego życia na Wyspie, korzystając wyłącznie z w pełni sprawdzonych źródeł, dajemy naszym czytelnikom profesjonalne źródło wiedzy i rozrywki.

Portal wirladnii.pl jest wyrazem sprzeciwu wobec portali prowadzonych przez „pseudoredaktorów” bez elementarnego warsztatu dziennikarskiego, działających nieetycznie i przedstawiających rzeczywistość subiektywnie i nieprofesjonalnie.

Rozpoczęliśmy w trzyosobowym składzie redakcyjnym w marcu 2019 i aby rozwijać dalej portal poszukujemy patrona, który będzie jednocześnie sponsorem i zainwestuje w jego dalszy rozwój.

Poszukujemy prywatnej firmy, instytucji, organizacji, która finansowo oraz merytorycznie podejmie się współpracy z naszym portalem.

Prosimy o kontakt emailowy z ofertą na adres info@wirlandii.pl

Czyta nas średnio 20 tysięcy osób miesięcznie.
Mamy ponad 6500 fanów na Facebook i liczba ta stale rośnie.

Od marca 2019 nasze średnie statystyki przedstawiają się następująco: